Sepet

 

Teslimat İşlemleri

Obdtest.com üzerinden siparişini verdiğiniz ve belirtildiği şekilde ödemesini gerçekleştirdiğiniz ürünlerinizin, nakliye süreci sipariş anından itibaren en geç 1(BİR) iş günü içerisinde başlatılmaktadır. 

Bu noktada çözüm ortaklarımızdan TNT  Kargo güvencesi ile ürünlerinizin nakliyesi sağlanacaktır. Ürünlerinizin hazırlanmasının ardından, müşteri temsilcilerimiz size e-posta ile bilgilendirme yapacak ve takibi süre içinde çözüm ortağımız TNT sisteminde kargo işlemleriniz başlatılacaktır. Kargonuz ile ilgili nakliye süreci başladığı andan itibaren TNT, alıcı ve satıcı arasında köprü görevi üstlenerek kargonun güncel durumu ve tahmini teslimat süreleri ile ilgili bilgilendirmeleri yine e-posta ile sağlayacaktır. 

Ayrıca ürün teslimat süreci ile ilgili olası yaşanabilecek sorunlar göz önünde bulundurularak, müşteri temsilcilerimizle +90 392 366 41 41 no’lu telefondan, hafta içi saat 09:00- 19:00 saatleri arasında irtibat kurabilirsiniz. Yine müşteri temsilcilerimizden kargo ve diğer detaylar için bilgi almak istediğiniz bir diğer kanal olarak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresini kullanabilirsiniz. 

Jaltest Türkiye Araç Arıza tespit cihazı olarak firmamızdan yapacağınız alışveriş sonrasında kullanım konusunda verilen ücretsiz eğitimin yanı sıra teknik servis konusunda da desteğimiz sürekli olarak bulunmaktadır. 

Jaltest Türkiye yetkilisi olarak sitemizde yapacağınız incelemeler sonrasında detaylar için bizlere telefon olarak da ulaşmanız mümkün. Araç Arıza tespit cihazı konusunda devamlı güncellik ve Türkçe arayüzü ile kolay kullanım isteyenlere Jaltest doğru seçenek olmakta.

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI

Giriş yada Kayıt Ol