Sepet

 

Şartlar Koşullar

· Yapacağınız her türlü şikayet öneri veya istek ya da tarafımıza bildirilen her türlü sorun mutlaka değerlendirilecektir ve çözüme kavuşturulması sağlanacaktır.

· İsteğinize bağlı olarak farklı kargo şirketleri ile gönderim yapılabilir. Herhangi bir kargo şirketi belirtilmemişse anlaşmalı kargo ile gönderilecektir.

· Ürün teslim alınırken lütfen paketi kontrol ediniz. Hasarlı paketleri teslim almayınız, görevliye bildiriniz.

· Vereceğimiz takip numarasıyla ürününüzün her an nerede olduğunu internet üzerinden takip edebileceksiniz.

· Ürün normal şartlarda mesai saatleri içinde ayni gün kargoya verilir. Resmi tatil günleri yapılan satışların ürünleri ise ilk iş günüde kargoya verilir.

· Ürünlerin 1 yıl üretici garantisi vardır.

· Cihaz hiç kullanılmamış, kontrol amaçlı test edilmiş sıfırdır. Tüm paketlerimiz kargo öncesi kontrol edilir, ancak yine de eksik bir parça veya yanlış bir ürün söz konusu ise bize ulaşmanız halinde ilgili ürün kargo parası tarafımızdan ödenerek adresinize gönderilir.

· İade veya değişim kargo ücreti her ne sebeple olursa olsun site kuralları gereğince satıcı değil alıcı tarafından karşılanır.

Ürünlerimizden memnun kalmadığın takdirde 7 gün içerisinde geri iade yapabilir. Ancak ürün üzerinde herhangi bir deformasyon olması DURUMUNDA HİÇ BİR ŞEKİLDE İADE GERİ ALINMAZ (zaten deformasyon dışındaki arızalar garanti kapsamındadır.)

 

 

Jaltest Türkiye Araç Arıza tespit cihazı olarak firmamızdan yapacağınız alışveriş sonrasında kullanım konusunda verilen ücretsiz eğitimin yanı sıra teknik servis konusunda da desteğimiz sürekli olarak bulunmaktadır. 

Jaltest Türkiye yetkilisi olarak sitemizde yapacağınız incelemeler sonrasında detaylar için bizlere telefon olarak da ulaşmanız mümkün. Araç Arıza tespit cihazı konusunda devamlı güncellik ve Türkçe arayüzü ile kolay kullanım isteyenlere Jaltest doğru seçenek olmakta.

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI

Giriş yada Kayıt Ol