Sepet

 

İptal İşlemleri

Obdtest üzerinden siparişini vermiş olduğunuz ürünler normal şartlar altında 1(bir) iş günü özel durumlar söz konusu olduğunda en geç 2(iki)iş günü içerisinde, çözüm ortaklarımızdan TNT kargo’ya teslim edilmektedir. Takibi süre içerisinde TNT Kargo’nun belirlemiş olduğu sürede tarafınıza siparişleriniz ulaştırılmaktadır. 

Vermiş olduğunuz siparişlerin iptalinin gerçekleşebilmesi için ürünlerinizin kargo servisinden henüz çıkmamış olması gerekmektedir. Sipariş iptalleri için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Belirtmiş olduğumuz iptal süreçlerinin dışında, firmamıza ödemesi yapılmış siparişlerinizin iptali için yapmış olduğunuz ödemenin %35 ‘i oranında kesinti yapılır, ödemeyi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden geri ödeme; ürünün gönderici firmaya ulaşmasına ve kontrollerinin yapılmasına takiben 7(yedi)iş günü içerisinde yapılır. 

 

 

Jaltest Türkiye Araç Arıza tespit cihazı olarak firmamızdan yapacağınız alışveriş sonrasında kullanım konusunda verilen ücretsiz eğitimin yanı sıra teknik servis konusunda da desteğimiz sürekli olarak bulunmaktadır. 

Jaltest Türkiye yetkilisi olarak sitemizde yapacağınız incelemeler sonrasında detaylar için bizlere telefon olarak da ulaşmanız mümkün. Araç Arıza tespit cihazı konusunda devamlı güncellik ve Türkçe arayüzü ile kolay kullanım isteyenlere Jaltest doğru seçenek olmakta.

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI

Giriş yada Kayıt Ol