Sepet

 

ETM( ELEKTRONİK TEST MODÜLÜ) NEDİR?

Elektonik test modülü ( etm) araçlar üzerindeki sensörlerin testini yapmamızı saglayan , sensörlerle kontrol ünitesi gibi iletişim kurmamızı saglayan eğer bir problem var ise problemin nereden geldiğini bulmamızı saglayan bir ünitedir.

Etm test cihazı ile fren modüllerinin testlerini yapabilir modül kalibrasyonlarını gercekleştirebilceğiniz ek bir modüldür. Bunun yanında tekerlek hız sensörü testi fren balataları testini de yapabiliriz .

Jaltest in bunun için ürettiği ETM cihazını agır vasıta ve ticari tüm araclarlarda kullanabiliriz yılda 3 kere güncellemesi bulunan bu cihazın içeriğinde

 

ETM Interface

 

ETM Yazılımı

 

ETM Kabloları

 

EBS Modülatörleri

 

ABS / EBS Tekerlek Hız Sensörleri

 

Fren Balata Aşınma Sensörü Test Adaptörü bulunmaktadır

Yorum ekle


Markalar

mercedez-benz-ariza-tespit-cihazi
bmc-ariza-tespit-cihazi
bmc-ariza-tespit-cihazi
jaltest-renault-ariza-tespit-cihazi
jaltest-scania-ariza-tespit-cihazi
jaltest-volvo-ariza-tespit-cihazi
daf-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
ford-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
hyundai-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
isuzu-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
iveco-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
vw-logo

Jaltest Türkiye Araç Arıza tespit cihazı olarak firmamızdan yapacağınız alışveriş sonrasında kullanım konusunda verilen ücretsiz eğitimin yanı sıra teknik servis konusunda da desteğimiz sürekli olarak bulunmaktadır. 

Jaltest Türkiye yetkilisi olarak sitemizde yapacağınız incelemeler sonrasında detaylar için bizlere telefon olarak da ulaşmanız mümkün. Araç Arıza tespit cihazı konusunda devamlı güncellik ve Türkçe arayüzü ile kolay kullanım isteyenlere Jaltest doğru seçenek olmakta.

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI

Giriş yada Kayıt Ol