Sepet

 

Jaltest Otobüs Arıza Tespit Cihazı

Henüz Derecelendirilmemiş Üretici Cojali Jaltest E-posta
Array
Sepete Ekle
  • Açıklama
  • Teknik Destek
Birden fazla otobüs markasının bir araya getirilmişi olan Jaltest otobüs arıza tespit cihazı ile servis kalitesinde kullanım gerçekleştirmeniz mümkün.

Mercedes-Benz, Man, Neoplan, Temsa, Otokar, Solaris, Setra, Bmc, Isuzu vb. gibi toplamda  49 markayı destekleyen Jaltest Otobüs Arıza Tespit Cihazı ile devamlı güncel olarak yeniliklerle ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm markalarında bir araya gelmiş hali olarak kullanacağınız Jaltest arıza tespit cihazı işlemleriniz hem daha profesyonel hem daha pratik hala gelecektir.

Jaltest universal otobüs arıza tespit cihazı Türkçe arayüz ile kullanım kolaylığı sağlarken bunun yanı sıra servis hizmetlerinde kalite ile hizmet vermesi fark yaratmaktadır. Otobüs arıza tespit cihazı olan bu üründe en büyük avantaj ise birden fazla markanın tek cihazda toplanmış olmasıdır. 

Jaltest Otobüsler için sunduğu çözümler;

-Motor testleri

-Vites/Debriyaj Tanıtma

-Beyin Programlama

-Süspansiyon Ayarı

-Parametre Değiştirme

-Parça Tanıtma

-Aktivasyon Testleri

-Detaylı Arıza Yönlendirme

-Fren ve Modülatör Testleri

-Arka Direksiyon Kalibrasyonu

 

Jaltest Universal Arıza Tespit Cihazı Desteklediği Markalar :

OTOBÜS - TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI

AGRALE, ALEXANDER DENNIS, AUTOSAN, BCI, BLUE BIRD, BMC, BREDAMENARINIBUS, CREDO, DINA, ELDORADO, FREIGHTLINER Custom Chassis, GCA, GILLIG, GOLDEN DRAGON, HIGER, HYUNDAI, IC (INTERNATIONAL), ISUZU, IVECO/IRISBUS, KING LONG, MAN, MAZ, MCI, MERCEDES-BENZ, MITSUBISHI FUSO, NABI, NEFAZ, NEOPLAN, NEOPLAN USA, NEW FLYER, NOVA BUS, ORION, OTOKAR, PREVOST, RENAULT, SCANIA, SETRA, SOLARIS, SOLBUS, SOR, TEMSA, THOMAS BUILT, VAN HOOL, VAN HOOL USA, VDL, VISEON BUS, VOLKSWAGEN, VOLVO, YUTONG. 

 

 

BÜS 

Markalar

mercedez-benz-ariza-tespit-cihazi
bmc-ariza-tespit-cihazi
bmc-ariza-tespit-cihazi
jaltest-renault-ariza-tespit-cihazi
jaltest-scania-ariza-tespit-cihazi
jaltest-volvo-ariza-tespit-cihazi
daf-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
ford-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
hyundai-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
isuzu-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
iveco-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
vw-logo

Jaltest Türkiye Araç Arıza tespit cihazı olarak firmamızdan yapacağınız alışveriş sonrasında kullanım konusunda verilen ücretsiz eğitimin yanı sıra teknik servis konusunda da desteğimiz sürekli olarak bulunmaktadır. 

Jaltest Türkiye yetkilisi olarak sitemizde yapacağınız incelemeler sonrasında detaylar için bizlere telefon olarak da ulaşmanız mümkün. Araç Arıza tespit cihazı konusunda devamlı güncellik ve Türkçe arayüzü ile kolay kullanım isteyenlere Jaltest doğru seçenek olmakta.

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI

Giriş yada Kayıt Ol